+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
 • ID: 68776
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 118.24 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 3
 • 📲: 046996633

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje Banesë në Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet ne Kompleksin “Manor”, Rr.Gjergj Balsha, ka nje siperfaqe prej 118.24 dhe gjendet ne katin e 3-të, Banesa është ne ndertim e siper.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Wc | Ballkon | Depo |