+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 180,000.00
 • ID: 72107
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 120 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet mbrapa MiniMax, ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | 2 Ballkona |