+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 141,780.00
 • ID: 74651
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 102 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Arbëri(Dragidan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Ambasades Amerikane, ka nje siperfaqe prej 102m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe vendparkim të mjaftueshëm.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi| Banjo | Ballkon |