+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 800.00 / muaj
 • ID: 80289
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 115 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet mbi Meridian, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e pershtatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Depo |