+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 450.00 / muaj
  • ID: 60337
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 ne Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e standardit, ka nje siperfaqe prej 110m2, është e mobiluar komplet dhe ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor |