+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 380.00 / muaj
 • ID: 68678
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 112 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Bregun e Diellit. Banesa gjendet ne Rr.Norbert Jokl, ka nje siperfaqe prej 112m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, është e pa mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo |