+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 82634
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 107 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Rrezja, ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |