+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 400.00 / muaj
 • ID: 86440
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në Bregun e Diellit, banesa ka nje siperfaqe prej 100m2 me kushte shume te mira e mobiluar komplet  dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo | Ballkon |