+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) 3+1 NË DARDANI

€ 500.00 / muaj
  • ID: 57826
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 118 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Banesë(Zyre) per Qira 3+1 ne Dardani. Banesa gjendet ne Rr.Xhemail Mustafa, ka siperfaqe prej 118m2, dhe është shum e pershtatshme edhe per zyre.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |