+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 430.00 / muaj
 • ID: 43197
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 118.5 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 3+1 ne Emshir, te Model Sllovenia, posedon siperfaqe 118.5m2 , banesa është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim, ka pamje nga qyteti dhe ndodhet ne katin e parë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |