+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 80,000.00
  • ID: 63047
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 111.6 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 3+1 per shitje në Fushë Kosovë. Banesa ka nje siperfaqe prej 111.6 m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Cmimi pa mobile është 74.000€
KONTRATA BEHET TEK NOTERI.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor | Depo | Ballkon |