+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 300.00 / muaj
  • ID: 70899
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 115 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Qami Construction”, afër shkollës Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiuar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Depo |