+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 78,840.00
  • ID: 71584
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 109.5 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Idriz Breznica, ka nje siperfaqe prej 109.2m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |