+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 74768
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 94 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne afër lagjes Eliza, ndertim i Model Slovenia, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |