+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 92,000.00
  • ID: 75278
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 115 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet  ne Rr.Hajrullah Zymi, afër shkolles “Mihal Grameno”, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne Shkurt.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | 2 Ballkona | Depo |