+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 77812
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Hajrullah Zymi, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |