+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
  • ID: 60110
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 ne Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e Model Slovenia, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor |