+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
 • ID: 73293
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër UBT-së, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | 2  Ballkona | Depo |