+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 208,000.00
 • ID: 75716
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 160 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Trea, ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe gjendet ne katin e 3-të. Posedon dhe garazhen e cila perfshihet ne çmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 3 Ballkon | Depo |