+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË KALBRI(EMSHIR)

€ 94,000.00
 • ID: 66139
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Ali Vitia, te banesat e hinta, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |