+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 400.00 / muaj
 • ID: 52323
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa gjendet afer Hotelit “Afes”, ka nje siperfaqe prej 110m2, gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |