+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 192,500.00
 • ID: 73447
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 10
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Prima Group, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 10-të, është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj se shpejti.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |