+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 500.00 / muaj
 • ID: 40827
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa ka siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, komplet e mobiluar me te gjitha paisjet ,e pershtatshme dhe e gatshme per banim.

Rendtija: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo | Bakllon |