+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN KODRINA

€ 650.00 / muaj
 • ID: 81322
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kodrina
 • Sipërfaqe: 117 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Lagjen Kodrina, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 117m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo |