+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX NË MATIN 1

€ 450.00 / muaj
 • ID: 41126
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 130 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë Duplex 3+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodet tek rrethi i Viva Fresh, ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, posedon dhe ashensor, është tëresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |