+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË MATIN 1

€ 600.00 / muaj
  • ID: 56261
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 115 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 115m2, është e mobiluar tërsisht , ne gjendje shumë te mirë dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor |