+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 160,000.00
 • ID: 55424
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 105 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 3+1 në Shitje në lagjen Prishtina e Re. Banesa është ndertim i F&A Inxhiniering, ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim dhe ka nje pamje shume te qytetit. Objekti ku gjindet banesa ka ashensorin, posedon edhe 3 Garzhda.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | WC | 2 Ballkona | Depo |