+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 114,000.00
 • ID: 71292
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 120 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në lagjen Prishtina e Re. Banesa ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është ne ndertim e sipër dhe pritet te perfundojn se shpejti.

Renditja : Sallon me KLuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor |