+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 73367
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Lagjen e Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Holger Petersen, është ndertim i ri dhe e gatshme per banim. Banesa mund te mobilohet me kërkes te klientit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |