+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
 • ID: 75208
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 113 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Dora, Rr.”Holger Petersen”, ka nje siperfaqe prej 113m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |