+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 400.00 / muaj
 • ID: 76119
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 108 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Elbasani, mbrapa QKUK-së, ka nje siperfaqe prej 108m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, objekti është i ri dhe i lëshuar në shfrytëzim këtë vit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |