+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 81679
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi Malesia, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |