+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË LAKRISHTË

€ 660.00 / muaj
 • ID: 67481
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 107 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesa e Tregtis, ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe gjendet ne katin e 8-të. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | WC | 2 Ballkona |