+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË MATIN 1

€ 117,000.00
 • ID: 72602
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 123 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Matin 1. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ndertim i DP Partners, ka nje siperfaqe prej 123m2, dhe gjendet ne katin e 3-të, posedon garazhden dhe depon te cilat perfshihen ne këtë qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Depo |