+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 550.00 / muaj
 • ID: 61606
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 2+1 ne Lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Ukshin Kovaçica”, afër shkolles Pavarsia, ka nje siperfaqe prej 80m2, dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kushinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |