+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË MATIN 1

Me marrëveshje
  • ID: 64923
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 112 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë për shitje 3+1 në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, prapa Restorantit Loriano, objekti i Cima Construction, ka nje siperfaqe prej 112m2, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe garazhen per vutara.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |