+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË PEJTON

Me marrëveshje
 • ID: 71754
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qyteteza Pejton
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Lagjen Pejton, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Ramiz Sadiku, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |