+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TË QAFA

€ 650.00 / muaj
 • ID: 32484
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 115 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 3+1 te Qafa, në kompleksin “Milenium” afër kafeve të vogla, ndodhet ne katin e 4-të, dhe është tersisht e mobiluar me mobile kualitative, ka nxemje dhe klimatizim me mundesi perdorimi Vere/Dimer e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo | Ballkon | Garazh |