+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
  • ID: 53329
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 95 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në Ulpianë, perball Katedrales. Banesa ka nje siperfaqe 95m2, është e mobiluar komplet dhe e gtashme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Koridor | Teras |