+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TE QAFA

€ 1,400.00 / muaj
  • ID: 67021
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qafa
  • Sipërfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 Te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Fehmi Agani, ka nje siperfaqe prej 110m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos, posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |