+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
 • ID: 80899
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 120 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek komuna e vjeter, afër restaurant Liburnia, ka nje siperfaqe prej 120m2, dhe ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona | Depo |