+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË QENDËR

€ 400.00 / muaj
  • ID: 81458
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Haki Taha”, afër gjimnazit “Sami Frashër”, ka nje siperfaqe prej 110m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo |