+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN B

€ 650.00 / muaj
 • ID: 67231
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 115 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Rrugën B. Banesa gjendet tek Maxi24, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe gjendet ne katin e 4-të. Objekti ku ndodhet banesa ka ashensor dhe hapesirë parkingu te mjaftueshme per banorë, Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | 2 Ballkona |