+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN A

€ 145,680.00
 • ID: 75379
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga A
 • Sipërfaqe: 121.4 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Rrugën A. Banesa gjendet ne kompleksin Leka, ka nje siperfaqe prej 121.4m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne prill 2024.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Wc | Korridor | Ballkon |