+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN B

€ 500.00 / muaj
  • ID: 54238
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në Rrugën B, me kushte shum te mira banimi.E pershtatshme per afarizem, zyre, ordinance, klinike, etj. ka nje siperfaqe prej 100 m2, Objekti posedon dy ashensor dhe parking privat te mjaftueshem per banor.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |