+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 550.00 / muaj
 • ID: 68083
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e standardit, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |