+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN C

€ 120,000.00
 • ID: 66250
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Shitet urgjent banesë 3+1 në Rrugën c. Banesa gjendet afër Del Posto, kompania Arseko, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 7-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |