+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN C

€ 106,000.00
  • ID: 72101
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 100.6 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Rrugën C. Banesa gjendet në një nga zonat më të kërkuara për banim me qasje nga Rruga B dhe C, ka nje siperfaqe prej 100.6m2, është ndertim i ri dhe i gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo |