+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN C

€ 600.00 / muaj
 • ID: 74595
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 124 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Tregtia, ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |