+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË RRUGËN C

€ 650.00 / muaj
 • ID: 82303
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Shaqir Ingrishta”, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është ndertim i ri dhe e pa banuar me parë, e mobiluar në tërsi dhe e gatshme per banim. Posedon edhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |